Magnet

Dekoratif obje olarak nitelendirilen Magnet, buzdolapların vazgeçilmez kapak süsleri olarak daha sık kullanılmakta. Sakarya ilinde çok iyi bir reklam aracı olarak kullanılan Magnetler, arka kısmı
mıknatıslı, ön yüzü farklı renk, farklı ebat ve farklı şekilde yapılmakta. Magnetler promosyon ürün olarak oldukça rağbet gören reklam aracıdır. Çok rağbet gören bu promosyon ürünleri sayısız çeşitleri olup yaşam alanlarına renk ve neşe katan objeler olarak kullanılması giderek yaygınlaşmakta.

magnet çeşitleri

Magnet Baskı Çeşitleri

•Ofset Baskı

En kaliteli baskı türü olarak bilinen Ofset Baskı en fazla rağbet gören baskı türüdür. Ofset baskı ile aynı anda daha fazla ürün basıldığından maliyeti daha düşük olmakta. Magnet basımında ofset baskı kalite ve ekonomik çeşidi açısından en uygun tercihtir.

•Dijital Baskı

Dijital baskı acil magnet ihtiyaçlarında tercih edilmekte nedeni ise çok daha hızlı basılan dijital baskı olması. Avantaj olarak oldukça ekonomik olan dijital baskı magnetler de renkler çok daha canlı olması marka ve logo görselinin daha çok dikkat çekmesini sağlamakta.

•Selefon Kaplama

Koruyucu özelik sağlayan selefon, Magnetlerde mat ve parlak çeşitleri olan bir kaplama türüdür. Özelliği ise dayanıklı ve uzun ömürlü olması. Magnet kesimleri ise; Diktörtgen, kare, oval , kalp, balon uçak kesimleri gibi birçok seçeneklerden ibarettir.

Gösterilecek bir içerik yok