Ana Sayfa Matbaa Kartvizit

Kartvizit

Kartvizit nedir ve neden önemlidir?

Sakarya ve İş dünyasında tanıtım ve reklam oldukça büyük önem taşır, reklamın yer aldığı yerde ise kartvizit örnekleri de özel bir öneme sahiptir. Sahip olduğunuzu işiniz ile ilgili her türlü bilginin yer aldığı kartvizitler ile müşteri kitlenize daha etkili bir şekilde
hitap edebilir ve ulaşmanız daha mümkündür. Kartvizit kişinin sahip olduğu işi simgelemekte, kişi kullanacağı kartvizitiyle işinin ağırlığını ve önemini ne kadar iyi karakterize ederse
hitap edeceği kitleye daha kolay erişir.
Kartvizit baskılama işleminin özenle hazırlanması ve görsel anlamda kitleye hitap edebilme özelliğine sahip olması çok önemli.

Kartvizit kullanımı neden önemlidir?

Kartvizit kullanmanın en büyük faydası bilgilerinizi müşterinize en kısa sürede verme imkanı sunulması. Kartvizit sayesinde bilgileriniz lazım olduğunda bu bilgilere yazmak ile uğraşmayacak
ve direk olarak kartvizitinizi müşterinize vermeniz kafi olacaktir.
Kartvizit kullanılmasının diğer bir önemi ise işinize verdiğiniz önemi göstermesidir. İşinize verdiğiniz önemi ise kartvizitinizle müşterinize sunduğunuz reklamdır.

Kartvizit Çeşitleri

kartvizit çeşitleri

Örnek olarak birçok kartvizit örnekleri bulunmakta bunların arasında sizin hangi kartvizit çeşidini kullanacağınız oldukça büyük öneme sahiptir. bu nedenle sizler için kartvizit çeşitleri hakkında yarıntılı bilgiler sunmayı hedeflemekteyiz.Kafanızda tasarladığınız kartvizit için ilk önce kart çeşidine karar vermeniz gerekmekte.

Nomal kağıt çeşitleri, Kraft karvizit çeşitleri, şeffaf kartvizit çeşitleri ve altın yaldızlı kalın kartvizit çeşitleri arasında bir seçim yapabilirsiniz.

Normal Kağıt Çeşitleri:

Normal kağıt çeşitlerinde birçok kartvizit kağıt seçeneği bulunmakta ve sizlerin bu kağıtlardan bütçenize en uygun olanını seçme imkanına sahipsiniz. Seçilen kağıda göre kartvizit fiyatları
çok fazla çeşitlilik sunulmakta. Seçilen kağıt üzerine yine sizlerin seçtiği tasarımlar eklenerek toplu bir şekilde kartvizit basımı gerçekletirilecektir. Basılan kartvizit sayesinde sizler de dilediğiniz kartvizite kolay bir şekilde ulaşabilme imkanına sahip olacaksınız.

Şeffaf Kartvizitler

Bir alternatif olarak sunulan ikinci bir kartvizit çeşidi ise şeffaf kartvizitlerdir. Şeffaf kartvizit anlam itibariyle de adından anlaşıldığı gibi arkası görülebilen şeffaf kartvizitlerdir. Şeffaf kartvizitler ile müşterilerinde farkındalık oluşturmanız mümkün olabileceği göz ardı edilmemelidir. Görünüş itibarıyla güzel ve şık görüntüleriyle müşterilerinizde olumlu intibah bırakmak oldukça kolay olacaktır.

Kraft Kartvizitler

kraft kartvizit

Kraft Kartvizitlerin özelliği ise çevre dostu olarak ön plana çıkmasıdır. Kraft kartvizitleri hem şık görünümü, hemde çevreye verdiğiniz değeri simgelemiş olacaksınız.

Yaldızlı Kalın Kartvizitler

Yaldızlı Kalın Kartvizitler

Yaldızlı kalın kartvizitler, altın ve gümüş olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Bu kartvizitlerin kalın Kuşe kağıtlarına basılmaları sebebiyle yaldızlı kalın kartvizitler olarak adlandırılmakta.
İsteğe bağlı olarak ta altın yaldız uygulaması ön ve arka kapaklara uygulanabilinir. Yaldız haricinde ise kabartma uygulamanın da yapılabilmesi altın yaldız kalın kartvizitleri daha cazibedar hale getirmekte.