Ana Sayfa Matbaa Broşür

Broşür

Klasik bir reklam aracı olarak görülen Broşür en etkili reklam araçlarından biridir. Sakarya da müşteri kitlesine ulaşması bakımından ilk sırada boy gösteren Broşür, müşteriye firmanın varlığını
duyurma açısından, kısa, etkili ve doyurucu ürün yada kampanya bilgileri verme ve firma bilinirliğini arttırma gibi amaç için kullanılmakta. Sakarya’da broşür yaptırmak istiyorsanız bizi arayın. 5000 adet a5 broşürdeki kampanyadan yararlanın.

Broşürün Yararları

Firmanın sunduğu ürünler yada yaptığı hizmetleri hakkında net bilgileri broşür sayesinde verme imkanına sahip olması ve müşterinin ilgisini çekerek hem ürünler hemde sunulan  hizmetler hakkında müşteriyi bilgilendirmekte. Broşür sayesinde yapılan kampanyalar ve yenilikler müşerilere kolaylıkla duyurulmakta.
Broşürdeki ilk hedef müşterinin dikkatini çekmek, onun aklında fırmanızın yer tutmasını sağlamak olmalıdır.

Ölçüleri

Broşür de kullanılan taslaklar genellikle A4 ve A5 ebatlarında dır. En çok tercih edilen ebat ise A5’tir. Broşürlerde boyutlar çok önemlidir, az yer kaplamalı ele alınan broşürde tek bakışla bir yüzdeki ürün yada hizmetlerin tamamı görünmeli, ebat olarak taşınması kolay olmalı.

Fiyat

Sakarya Broşür fiyatları ise broşürün boyutuna göre değişmekte. Broşür hem ekonomik hemde pratik bir reklam aracı olarak kabul edildiğinden firmaların tanıtımlarında önceliğe sahiptir. Detaylı bilgi almak isterseniz telefon numaramız dan arayabilirsiniz.

Gösterilecek bir içerik yok