Kurumsal Hosting Nedir?

- Advertisement -

Okumaya Değer

İçerik Editörlüğü Hizmetleri

Web siteleriniz için bilgi birikimi olan, Türkçe dil bilgisi kurallarına hakim, kreatif düşünebilen ve teknik Seo...

Schengen Vize Nasıl Alınır

Schengen Vize Başvurusu Nedir? Çeşitli nedenler ile yüz binlerce Türk vatandaşı Avrupa'daki ülkeleri ziyaret...

Saç Modelleri ve Trendler

Saç Renkleri; saçınız uzun yada kısa olsun saç rengimiz tüm bütünlüğümüzü sağlayan önemli bir unsurdur. Tenimize...

Sanal Saklama Depolama Alanı ve Kurumsal Hosting

  Teknoloji o kadar çok hayatımızda gelişti ki bunun en büyük örneği internettir. İnternete o kadar çok hayatımızda yer kaplıyor ki her şeyimizi oradan halledebiliyoruz. Buda bize çok kolaylık sağlıyor.

İnternet o kadar çok yaygınlaştı ki buda günümüzde internet sitelerini çoğalttı. O kadar çok internet sitesi var ki sayısızca her alanda her konuda buda tabi bazı şeyleri gerektiriyor o kadar siteye yüklenen programlar, videolar, yazılar, şarkılar, bilgiler, mailler ve bunun gibi birçok bilgi tabi ki depolamayı gerektiriyor sanal olarak bunlar için bir depolama alanı gerektiriyor. Kurulan internet siteleri, mailler ve bilgiler sanal ortamda kiler için bir saklama alanı gerekiyor.

Kurumsal Hosting Nedir?
Kurumsal Hosting Nedir?

Hosting Nedir? Kurumsal Hosting Nedir?

Bu saklama alanı içinde konfigüre edilmiş olan sunuculardan sizin için ayrılan kısma hosting denir. Anlayacağınız yapılan herhangi bir site için hosting gereklidir. Günümüzde kurulan siteler, mail sitelerinin hepsinin hostingi vardır. Büyük şirketler sitelerinde kurumsal hosting kullanır. Kurumsal hosting kullanan şirketler genellikle web te daha fazla yere ihtiyaç duyan şirketlerdir. Maillerine daha kolay hızlı ve güvenli bir şekilde erişimlerini sağlayarak daha hızlı işlerini hallederler.

Günün her saati kurumsal hosting kullanan şirketler işlerini rahat bir şekilde hallederler. Şirket bilgileri, mailleri, yedeklemeleri, şirket bilgileri, hesapları her şeyi güvenli bir şekilde saklanmasını kolaylıkla erişimi ve kullanılmasını sağlamak için çok idealdir.

Hostingler gerçekten birçok şeyi bünyesinde barındırmasıyla ve ulaşımıyla insanlara gerçekten büyük bir hizmet vermektedir. O kadar bilgiyi saklamak muhafaza ve istenildiğinde ulaşabilmek gerçekten basit bir şey değil. Teknolojinin bu kadar gelişmesi ve bu kadar şeyin elimizin her zaman altında olması gerçekten çok güzel bir şey buda işlerimiz kolaylaştırıyor.

İnternet siteleri için hosting’in olması bizim ne zaman istesek o zaman girmemizi ve görmemizi sağlıyor gerçekten güzel bir şey.

Kurumsal Hosting Firmaları

Aşağıdaki listede Türkiye de kurumsal hosting satın alabileceğiniz Hosting firmalarının listesini ekledim.

  • İHS hosting
  • alastyr
  • İsim tescil
  • Sadece hosting
  • Markum net
  • turhost

Kurumsal Hosting Fiyatları Ne kadar?

Kurumsal hosting fiyatları dolar bazında aylık 3 dolardan başlayıp 50 doları da aşabilmektedir. Bu fiyatlarda ki en büyük fark seçtiğiniz paketin özelliklerinin artması ve çalıştığınız firma. En uygun fiyata kurumsal hosting satın almak için biraz araştırma yapmanız gerekli ve kişisel tecrübeler de size en uygun olanı bulmanızı sağlayacaktır.

En uygun fiyatlı Kurumsal Hosting Paketleri

ihs kurumsal hosting fiyatı

ihs

Sadece hosting

sadece

Alastyr Hosting

alas

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

En Yeni Yazılar

İçerik Editörlüğü Hizmetleri

Web siteleriniz için bilgi birikimi olan, Türkçe dil bilgisi kurallarına hakim, kreatif düşünebilen ve teknik Seo...

Schengen Vize Nasıl Alınır

Schengen Vize Başvurusu Nedir? Çeşitli nedenler ile yüz binlerce Türk vatandaşı Avrupa'daki ülkeleri ziyaret etmektedir. Avrupa’nın sanayi bakımından gelişmiş...

Saç Modelleri ve Trendler

Saç Renkleri; saçınız uzun yada kısa olsun saç rengimiz tüm bütünlüğümüzü sağlayan önemli bir unsurdur. Tenimize uygun saç rengini bulmak ve...

2019 Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali Değerlendirme

2. kez düzenlenen Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali hakkında tüm bilgiler ve festival deneyimleri. Özel konuklar firmalar ve katılımcıların görüşlerini...

Ceviz Fidanı Çeşitleri Fiyatları 2019

Ceviz yetiştirmek için sizlere en fidan çeşitlerini sunmaktayız. 2019 yılı itibariyle fidan fiyatlarını sizlerle paylaşacağız. Ayrıca ceviz ağacı nasıl yetiştirilmesi konusunda da...

Beğenebileceğiniz Konular

- Advertisement -