Farmasi Üyeliği ile Ürün Satışı

Ülkemizin yükselen değeri farmasi ile siz bay ve bayanlar hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Sakarya Farmasi temsilcisi Menekşe Soydan sizlere kazanmanın yollarını anlatıyor.

Yapmanız gereken 0506 515 08 82 numaralı telefonu arayıp Menekşe Soydan’dan üyelik talebinde bulunmanız. Hemen arayın hemen kazanmaya başlayın.

Farmasi ile ilk tanışma Dr Cevdet Tuna ürünlerindeki kalite ile oldu Daha sonra bir Networking üyeliği düşünüyordum ancak milli bir Networking şirketi yoktu. Ayrıca şirketten prim alabilmemiz için ekip oluşturmamız gerekiyordu. Farmasi hem milli hem de kendi alışverişinizi  seviliyorsunuz diğer firmalardan üstünlüğü sadece Kozmetik değil temizlik takviye edici gıda ürünleri de var.

ilk etapta kendi ihtiyaçlarını alarak başladım komşularıma katalog göstererek ve deneyimlerimi paylaşarak satışımı artırdım ekip olarak kazancını kazanç katmaya devam ediyorum. Menekşe Soydan

Farmasi, Survivor Türkiye / Yunanistan Ana sponsoru Oldu

Ekranları izlenme rekoru kıran yarışması Survivor’ın Ana Sponsorluğunu alan Farmasi firması ne kadar iddialı bir marka olduğunu ortaya koydu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1 × two =