Ev & İş Yerleriniz için Şık Örgü Sepetler

Evinizdeki küçük dağınıklıkları bir araya toplamak için kullanışlı olan sepetler, suya dayanıklı ebat olarak farklı ebatlarda ve renk seçenekleri 4 farklı renktedir.

Çocuğunuzun odasında kullanabileceğiniz, salonun bir köşesinde bulundurabileceğiniz görsel olarak güzel görünümde olan sepetler evinize farklı bir hava verecektir. Makyaj malzemelerini bir arada tutmak yada dikiş malzemelerinizi bir arada tutmak için ideal olan sepetler renkleri ve biçimleri ile dikkat çekecektir.

Kalemlik, Tokalık, mutfağınızda üçü bir arada yada sallama çaylarınızı içinde saklaya bileceğiniz sepetler sizin hayal gücünüzle evinizin her bir köşesini süsleyecektir.Yapay çiçekleriniz için kullanabileceğiniz bir kalıp yada saksı çiçekleriniz için kullanabileceğiniz altlık olarak da kullanışlı. Evinizde bu sepetlerle hayal gücünüzü kullanarak bir çok yerde kullanabilir veya eşe dosta hediye olarak sunabilirsiniz.

Banyonuzda kullanabileceğiniz küçük el havlular için tasarlanmış sepetler ayrıca nişan ve kına törenlerinde de kullanabilirsiniz. Sepetlerin modelleri farklı olup düz sepet örgüsü ve yuvarlak biçimlendirilmiş sepet örgüleri sizin seçeneklerinize sunulmuştur. Fiyatları ise bütçenizi zorlamadan alabileceğiniz şekildedir. Küçük kalemlikler 4 Tl, orta boylar 10 Tl, biraz daha büyük kalıplar 15 Tl, nişan ve kına banyo sepetleri ise 25 Tl olarak sizin görselliğinize sunulmuştur.

Kalemlik ve Tokalık Çeşitleri ve Renk seçenekleri:

 

Kalemlik, tokalık, Makyaj malzemeleri gibi yerlerde kullanabileceğiniz farklı modeler.

Renk Çeşitleri Mor, Eflatun, Yeşil, Parlak Gri, Mavi, Kırmızı fiyat aralığı 4Tl ile 8 Tl arasında.

Gri kalemlik ebadı boy: 20 cm genişlik 7.5 cm

Mavi kalemlik büyük boy 10 cm genişlik 8.5 cm

Mavi kücük boy kelemlik 9 cm genişlik 9 cm

 

Mavi , mor, dikdörtgen sepet uzunluk 22 cm – 13 cm uzunluk 7.5 cm

Mor sepetler büyük mor sepet ebat 15cm-4cm

Kırmızı, yeşil, kahverengi halka sepetler :Kırmızı 20cm-7.5 Yesil :22cm-6 kahverengi 20cm-7.5cm

Tüllü sepetler Banyo da el havluları için kullanılabilinir isterseniz kına sepeti olarak kullanabilirsiniz. Çocuk doğum sepeti yada 40 kını çıkarmak için sizin hayal gücünüze kalmış nasıl ve ne şekilde kullanmak istediğiniz. Sepetler ağırlığa dayanıklı sudan etkilenmez.

+90 533 328 32 29 Arayıp Sipariş verebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

20 + twenty =