Ana Sayfa Corel Draw Corel Draw Color Eyedropper / Line Connectorler

Corel Draw Color Eyedropper / Line Connectorler

Color Eyedropper

Color Eyedropper Renkleri taşımaya yarar

Atttibutes Eyedroppers

Bu aracı eğer kutu ve benzeri şekillerde kullanıyorsak sadece kenarlık ve iç rengini taşımamızı sağlar. Ölçüleri değiştirmez. Yazı fontlarında ve paragraflarda kullanıyorsak genel renkleri değiştirir, Yazı Karakterlerini değiştirir, Hizaları değiştirir yazı font boyutunu değiştirir. Convertlenmiş yazılarda herhangi bir işlem yapılamaz.

Kulanım için ilk önce özelliğini taşımak istediğimiz yer seçilir hangi yazı fontu yada kutucuğa bu özellik aktarılacaksa oraya tıklanır.

Line Connectorler

Genelde organizasyon şeması ve benzeri şema çizimlerinde şekilleri birbirine bağlamak amacıyla kullanılır. Edit Anchor ile de eklediğimiz bağlantıları düzenleyebilir yeni bağlantı noktaları oluşturabiliriz.

TEKNİK ÇİZİM ÖLÇÜLENDİRME

Paralel Dimenson Teknik çizimlerimize ölçülendirme dili ile anlatmamızı sağlar iki nokta arasında seçim yapılır mause ile sürüklenerek yan şekillerde olduğu gibi ölçüler ve açılar anlatılabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

11 + twenty =

Must Read

2019 Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali Değerlendirme

2. kez düzenlenen Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali hakkında tüm bilgiler ve festival deneyimleri. Özel konuklar firmalar ve katılımcıların görüşlerini...

Ceviz Fidanı Çeşitleri Fiyatları 2019

Ceviz yetiştirmek için sizlere en fidan çeşitlerini sunmaktayız. 2019 yılı itibariyle fidan fiyatlarını sizlerle paylaşacağız. Ayrıca ceviz ağacı nasıl yetiştirilmesi konusunda...

Farmasi Üyeliği ile Ürün Satışı

Ülkemizin yükselen değeri farmasi ile siz bay ve bayanlar hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Sakarya Farmasi temsilcisi Menekşe Soydan sizlere kazanmanın yollarını anlatıyor.

Organik Barbunya Tohumu ile Yetiştirme

Mutfağımızın kırmızı, beyaz güzeli barbunya yetiştirme hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Barbunya'nın faydalarını bile anlatmaya gayret göstereceğim.

Uzmanından Profesyonel CV Hazırlama

Uzmanından cv hazırlama istiyorsunuz yada wordde cv formu arıyorsunuz.Okulunuzu bitirdiniz yada işinizi bıraktınız sizlere basit cv örnekleri'nin yanı sıra exel, word, pdf cv oluşturmada profesyonel yardım etmeye çalışıyorum. Sakarya'da iş arıyorsanız eğer ve profesyonel cv hazırlatmak isterseniz hemen bana ulaşabilirsiniz. Hazırladığımız özgeçmişle Sakarya'daki iş ilanlarına başvurup kariyer hedefinize ulaşabileceksiniz.